Bezpłatne Przewodniki

E-booki do pobrania
Wybierasz się na wakacje, ale nie wiesz, od czego zacząć planowanie podróży? A możesz szukasz inspiracji i ciekawych miejsc, które warto zobaczyć w odwiedzanym kraju? W naszych przewodnikach znajdziesz konkretne listy atrakcji, zabytków, muzeów, parków wodnych i atrakcji dla dzieci. Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy wszystkie kluczowe miejsca i informacje o nich w formie bezpłatnych ebooków! W każdym z nich znajdziesz opisy poszczególnych miejsc, adresy, przydatne informacje oraz linki do stron, na których bezpiecznie zarezerwujesz bilety.

Przewodnik po Paryżu

Paryż to jedno z najpiękniejszych miast na świecie, pełne historii, kultury i sztuki, które przyciąga co roku miliony turystów z całego świata. Z naszym przewodnikiem odkryjesz kilkadziesiąt najbardziej emblematycznych miejsc, zabytków, muzeów, gallerii, a także atrakcji dla dzieci!

Przewodnik po Rzymie

Rzym jest miastem o niezwykle bogatej historii i dziedzictwie kulturowym. To tutaj znajdują się takie zabytki jak Koloseum, Forum Romanum, Panteon, Fontanna di Trevi czy Kapitol. W naszym przewodniku znajdziesz konkretne informacje o najlepszych atrakcjach w Rzymie.

Przewodnik po Florencji

Florencja to jedno z najważniejszych centrów sztuki i kultury we Włoszech. Znajdziemy tu wiele wspaniałych dzieł sztuki, które możemy podziwiać między innymi w słynnej Galerii Uffizi oraz w Galerii Akademii. Z naszym przewodnikiem odkryjesz najbardziej kluczowe miejsca godne odwiedzenia.

Przewodnik po Mediolanie

Mediolan to dynamiczne miasto, znane ze swojego bogatego dziedzictwa kulturowego, pięknej architektury, kulinariów oraz designu. W naszym przewodniku znajdziesz listę najważniejszych zabytków, muzeów i galerii, które warto odwiedzić, by zobaczyć światowej sławy dzieła sztuki.

Przewodnik po Neapolu

Neapol to stolica włoskiej pizzy oraz miasto pełne wspaniałych miejsc do odkrycia. W naszym przewodniku poznasz m.in. wulkan Wezuwiusz, Pompeje, Narodowe Muzeum Archeologiczne, pobliską wyspę Capri oraz kilkadziesiąt innych miejsc, z których słynie Neapol i jego okolice!

Przewodnik po Andaluzji

Andaluzja to jeden z najpiękniejszych regionów Hiszpanii, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających turystów. W naszym przewodniku znajdziesz ponad 60 atrakcji, miast i ciekawych miejsc, których nie możesz przegapić podczas podróży!

Przewodnik po Majorce

Malownicze plaże, kolorowe jaskinie, doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych i bogate dziedzictwo kulturowe – oto Majorka! Wyspa, na której nie grozi Ci nuda i z której dzięki naszemu przewodnikowi przywieziesz najlepsze wspomnienia.

Przewodnik po Teneryfie

Położona nieopodal wybrzeży Afryki Teneryfa kusi podróżujących doskonałym klimatem niemal o każdej porze roku. Wybierz się na szczyt wulkanu, odwiedź tajemnicze piramidy, parki wodne lub szereg innych atrakcji, które znajdziesz w naszym przewodniku.

Przewodnik po Barcelonie i Costa Brava

Barcelona to miasto, które pęka w szwach od najpiękniejszych zabytków w tym regionie Hiszpanii. W naszym przewodniku odkryjesz ponad 40 niesamowitych atrakcji w stolicy Katalonii i najbardziej zjawiskowe miejsca na wybrzeżu Costa Brava.