Film “Pierwsza miłość” (2017)

9404
Kubki marki Hispanico

Film "PIerwsza miłość" - Historia obsesyjnej miłości i namiętności // Hispanico.plJednym z najpiękniejszych momentów podczas wchodzenia w dorosłość jest spotkanie na swojej drodze osoby, która sprawia że nasz świat wywraca się do góry nogami.

Film “Pierwsza miłość” (oryg. tytuł “Amar”) to, jak wskazuje sam tytuł, opowieść o pierwszym zauroczeniu, pierwszej namiętności i obsesyjnej miłości, która połączy dwójkę ludzi. To film, który przypomina o tym, jak można bez reszty oddać się uczuciu. Nie jest to pierwsza udana produkcja Estebana Crespo (w 2013 r. jego krótkometrażowy film “Aquel no era yo” otrzymał nominację do Oscara), ale za to jego pierwszy debiut fabularny.

Zarys fabuły

Laura i Carlos mają siedemnaście lat i nie widzą świata poza sobą. Ich miłość – pierwsza, spontaniczna, namiętna, dzika i gorąca wydaje się być nie do zniszczenia. Wszystko jednak zmienia się, gdy w ich związku pojawia się zazdrość i niepewność. Obsesyjna namiętność doprowadza do tego, że kochankowie zaczynają się krzywdzić. Czy mimo to uda im się odbudować zaufanie i zawalczyć o swój związek?

Nagrody zdobyte przez film “Pierwsza miłość”

  • Festiwal Kina Hiszpańskojęzycznego w Maladze 2017: Konkurs główny

Film "PIerwsza miłość" - Historia obsesyjnej miłości i namiętności // Hispanico.pl

Loty do Hiszpanii
 

Pozostałe informacje o filmie

  • Hiszpania 2017, 105’
  • Reżyseria: Esteban Crespo
  • Scenariusz: Esteban Crespo, Mario Fernández Alonso
  • Obsada: María Pedraza, Pol Monen, Natalia Tena, Antonio Valero, Gustavo Salmerón, Sonia Almarcha

Ten film był wyświetlany podczas 18. Tygodnia Kina Hiszpańskiego >