Film „Teraz albo nigdy”

Podczas 16.Tygodnia Kina Hiszpańskiego sporo filmów będzie miało swoją polską premierą. Tak będzie też z filmem „Teraz albo nigdy” („Ahora o nunca”).

Film "Teraz albo nigdy" // Hispanico.pl

Film opowiada o parze, Evie i Álexie, szykującej się do ślubu. Ceremonia ma się odbyć w małym angielskim miasteczku – w miejscu gdzie poznali się przyszli nowożeńcy. Przygotowania do uroczystości ruszyły pełną parą. Eva z niecierpliwością wyczekuje w Anglii na przylot swojego ojca, Alexa, jego rodziny i znajomych.

Gdy goście i przyszły Pan Młody mają wsiadać do samolotu, ich plany krzyżuje strajk kontrolerów. Kiedy wydaje się, że sytuacja została opanowana, dalszą podróż uniemożliwia wybuch wulkanu.

Te dwa wydarzenia rozpoczynają serię zabawnych zdarzeń, z nieoczekiwaną przygodą w Amsterdamie. Czy Pan młody i goście zdążą na ślub? Przekonajcie się sami.

Ten film był wyświetlany podczas 16. Tygodnia Kina Hiszpańskiego.

Marcelina Foltyn-Kaczmarek
Marcelina Foltyn-Kaczmarek
Specjalnie dla Was odkrywam tajemnice Hiszpanii i innych krajów, w których używa się pięknego języka hiszpańskiego. Szukam i opisuję ciekawostki z kultury, sztuki i życia codziennego. Mam nadzieję, że Was zainteresują!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECANE ARTYKUŁY