Strona głównaJęzyk hiszpańskiHiszpański OnlineAkademia Hiszpańskiego Online z Rabatem 15%

Akademia Hiszpańskiego Online z Rabatem 15%

Użyj kodu rabatowego HISPANICOPL i zdobądź zniżkę 15%!

Jak uczyć się języka hiszpańskiego na własną rękę? Pomocne są w tym różne aplikacje, dzięki którym przyswajanie języka możemy włączyć w codzienną rutynę i dopasować do naszych planów.

Akademia Hiszpańskiego Online to jedno z najnowszych narzędzi, które pomaga w przyjemny i skuteczny sposób rozpocząć naukę hiszpańskiego lub podszkolić znajomość tego języka. Jego autorką jest Elisa Peña – rodowita Hiszpanka i znakomita lektorka, która od kilkunastu lat mieszka w Polsce i uczy Polaków swojego ojczystego języka. W swojej pracy wychodzi poza ramy standardowego nauczania, angażuje uczniów i zaraża ich swoim entuzjazmem i temperamentem. Możecie przekonać się o tym nie tylko w Akademii Hiszpańskiego Online, ale także śledząc kanały Elisy na Facebooku, Youtubie i Instagramie. Kilkadziesiąt tysięcy obserwatorów nie może się przecież mylić! 🙂

RABAT: Dołącz do Akademii Hiszpańskiego Online ze zniżką 15%! Wykorzystaj kod rabatowy: HISPANICOPL

Akademia Hiszpańskiego Online - Platforma do nauki hiszpańskiego z native speaker'em
Akademia Hiszpańskiego Online – Platforma do nauki hiszpańskiego z native speaker’em

Jak wygląda nauka w Akademii Hiszpańskiego Online?

Rozpoczynając naukę w Akademii Hiszpańskiego Online otrzymujesz dostęp do czterech głównych stref, z których każda pozwala na rozwijanie umiejętności językowych w inny sposób:

Strefa kursów

Osoby rozpoczynające przygodę z językiem hiszpańskim powinny zacząć właśnie od tej części platformy. Do wyboru są kursy na poziomach A1-B2. Jeśli nie masz pewności, który kurs będzie odpowiedni dla Ciebie, możesz wybrać test poziomujący, który zweryfikuje Twoją znajomość języka hiszpańskiego.

W ramach każdego kursu dostępne są różne moduły tematyczne, które podzielone są odrębne lekcje. Łącznie jest to kilkaset wideo-lekcji!

WARTO WIEDZIEĆ: Choć Elisa Peña jest rodowitą Hiszpanką, to znakomicie mówi także w języku polskim. Dzięki temu prowadzone przez nią lekcje są przystępne i zrozumiałe nawet dla osób, które nie miały wcześniej styczności z językiem hiszpańskim.

Akademia Hiszpańskiego Online - Platforma do nauki hiszpańskiego z native speaker'em
Akademia Hiszpańskiego Online – Platforma do nauki hiszpańskiego z native speaker’em

Strefa warsztatów

Warsztaty to zajęcia grupowe online, w których maksymalnie uczestniczy do 7 kursantów. Prowadzone są przez nauczycieli pochodzących w z Hiszpanii, a każdy warsztat składa się z 2-4 zajęć. Zakres tematyczny jest analogiczny do tego, który można znaleźć w Strefie Kursów. Dzięki temu nabytą wiedzę teoretyczną, możesz przećwiczyć także w praktyce, biorąc udział w warsztatach online.

Strefa webinarów

Osoby, które znają już podstawy języka hiszpańskiego ucieszy fakt, że w Akademii Hiszpańskiego będą miały dostęp do stale uzupełnianej bazy podcastów! One również podzielone są na poziomy, a każdy podcast posiada także transkrypcję, dzięki czemu są doskonałym narzędziem wspomagającym naukę.

Strefa ćwiczeń

Ważną częścią nauki każdego języka są ćwiczenia. W Akademii Hiszpańskiego zostały one podzielone na dwa rodzaje. Pierwszy to popularne fiszki, które dzięki swojej elektronicznej formie pozwalają na szybką naukę i powtórkę słówek z poziomu komputera lub telefonu. Drugi rodzaj ćwiczeń to ćwiczenia w formie plików PDF, które można wydrukować i wrócić do nich później. Ich dodatkową zaletą jest to, że można je z powodzeniem wykorzystywać jako uzupełnienie podczas tradycyjnych lekcji języki hiszpańskiego np. z korepetytorem.

Akademia Hiszpańskiego Online - Platforma do nauki hiszpańskiego z native speaker'em
Akademia Hiszpańskiego Online – Platforma do nauki hiszpańskiego z native speaker’em

Kanał Youtube

Tak jak wspomniałam na początku, Elisa Peña to nie tylko autorka Akademii Hiszpańskiej, ale także aktywna Youtuberka. Najlepszym tego dowodem są organizowane przez nią webinary, podczas których możecie obcować z językiem hiszpańskim na żywo, zadawać pytania na interesujące Was tematy lub po prostu dowiedzieć się więcej o samej Hiszpanii.

Nawet jeśli nie uda Wam się uczestniczyć w konkretnym webinarze, to nic straconego! Wszystkie nagrania są umieszczane na platformie Akademii Hiszpańskiego, dzięki czemu zawsze możecie do nich wrócić oraz pobrać dodatkowe materiały w formie PDF, które Elisa udostępnia podczas webinarów.

Rabat 15% na hasło HISPANICOPL

Akademia Hiszpańskiego Online przygotowała specjalny rabat dla wszystkich czytelników Hispanico.pl. Wystarczy, że wpiszecie kod rabatowy HISPANICOPL a otrzymacie 15% rabatu na dostęp do platformy! Jak to działa?

  1. Wejdź na stronę https://akademia.elisapena.pl
  2. Kliknij przycisk „Dołącz teraz”.
  3. W polu “Kod kuponu” wpisz HISPANICOPL i zatwierdź płatność.
Jessica Alvaro
Jessica Alvaro
Podróże były mi bliskie od zawsze. Pasja. Hobby. Można to różnie nazywać. Dla mnie to powietrze, bez którego nie mogę oddychać. Słońce, bez którego zapominam, co to uśmiech. I życie. Najlepsze z możliwych!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECANE ARTYKUŁY