Strona głównaTips & TricksPorady dla podróżującychTanie loty do Hiszpanii - jak szukać?

Tanie loty do Hiszpanii – jak szukać?

Wśród najpopularniejszych kierunków podróży od wielu już lat znajduje się Hiszpania. Polacy bardzo chętnie wybierają ten kraj z uwagi na piękną pogodę, a także szereg atrakcji, których można tam doświadczyć. Nie bez znaczenia pozostaje też to, że obecnie można znaleźć tanie połączenia lotnicze. Podpowiadamy, jak i gdzie szukać biletów w niskiej cenie oraz do których konkretnie miast warto się wybrać!

Tanie loty do Hiszpanii – jak można szukać tanich połączeń?

Hiszpania jest jednym z najbardziej turystycznych krajów Europy, dlatego nie dziwi ogromne zainteresowanie podróżami właśnie w to miejsce. Mowa tutaj nie tylko o wyjazdach wakacyjnych, ale także podróżach biznesowych oraz city breakach, czyli kilkudniowych wycieczkach do miast. Niezależnie od motywacji i planu podróży, nie warto przepłacać za połączenia lotnicze, lecz szukać cenowych okazji. 

Tanie latanie – czy jest możliwe?

Tanie loty to nie tylko chwyt marketingowy, ale rzeczywistość. Warto więc korzystać z tej możliwości, szczególnie, że niższe ceny oferują przewoźnicy, którzy chcą zapełnić wszystkie miejsca w samolotach. Dlatego w takiej sytuacji można zakupić bilet o wiele taniej. Linie lotnicze robią bowiem wszystko, aby zachęcić do siebie jak największą liczbę podróżnych i tym samym mieć komplet pasażerów na pokładzie. Tańsze bilety do Hiszpanii można zarezerwować zarówno z odpowiednim wyprzedzeniem, np. miesiąc czy dwa miesiące przed podróżą, ale także last minute, a więc w ostatniej chwili. Wszystko zależy tutaj od indywidualnych potrzeb i możliwości samego pasażera. Wybór jest na tyle szeroki, że z całą pewnością każdy znajdzie satysfakcjonujące go rozwiązanie.

Tanie loty do Hiszpanii - jak szukać?

Tanie loty do Hiszpanii – jak i gdzie szukać?

Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób szukać tanich i sprawdzonych połączeń lotniczych. Jak się okazuje, z pomocą przychodzą wyszukiwarki online takie jak eSky.pl, gdzie dostępne są oferty wszystkich linii lotniczych. Przy użyciu tego narzędzia można w prosty i szybki sposób dopasować dany lot do własnych potrzeb, a jednocześnie nabyć bilet korzystając m.in. z elastycznej płatności odroczonej lub ratalnej. Dzięki temu nie trzeba od razu wydawać pieniędzy, a osoby, które w tej konkretnej chwili ich nie posiadają, nie muszą rezygnować z podróży. Za pomocą eSky.pl można w prosty sposób znaleźć najlepsze dostępne okazje, zarezerwować noclegi (również w pakiecie Lot+Hotel), wypożyczyć samochód czy wykupić ubezpieczenie podróżne lub na wypadek rezygnacji z podróży.

Połączenia lotnicze z Hiszpanią – o czym jeszcze pamiętać? 

Jeśli chodzi o tanie połączenie do Hiszpanii, sporą popularnością cieszą się oczywiście duże miasta takie jak Madryt czy Barcelona, do której loty warto sprawdzić pod adresem https://www.esky.pl/tanie-loty/0/0/ci/bcn/barcelona. Tym bardziej teraz, gdy Robert Lewandowski został piłkarzem „Dumy Katalonii”, połączenia do Barcelony będą o wiele bardziej oblegane, zwłaszcza przez kibiców piłki nożnej. Na uwagę zasługują ponadto takie kierunki jak choćby Teneryfa, Gran Canaria, Malaga, Walencji, Sewilla, Alicante czy Fuerteventura. Podróż do centrum Hiszpanii trwa niespełna godzinę, a ceny biletów do wymienionych lokalizacji oscylują w granicach kilkuset złotych i to w obie strony! Do tych miejsc polecimy praktycznie z każdego polskiego lotniska, w tym przede wszystkim Warszawy, Krakowa czy Katowic. Szczegółowe informacje na temat wylotów z ostatniego z tych miast można znaleźć na stronie https://www.esky.pl/tanie-loty/ci/ktw/0/0/katowice. Najlepszym rozwiązaniem jest dokładne określenie celu podróży, zaplanowanie całego wyjazdu, a następnie śledzenie na bieżąco pojawiających się ofert lub skorzystanie z opcji powiadomień, jaką daje eSky.pl. 

Tanie loty do Hiszpanii - jak szukać?
Redakcja
Redakcja
Redakcja Hispanico.pl publikuje artykuły sponsorowane partnerów biznesowych serwisu. W przypadku zainteresowania współpracą zapraszamy do kontaktu mailowego: kontakt@hispanico.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECANE ARTYKUŁY