Film “Musimy porozmawiać” (2016)

5066
Kubki marki Hispanico

Film Musimy porozmawiać (2016) // Hispanico.plNuria (Michelle Jenner) ma wszystko, czego dusza zapragnie: znakomitą pracę, piękne mieszkanie i idealnego narzeczonego, z którym ma zamiar wziąć ślub. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko… rozwodu. Na drugim biegunie jest jej mąż, Jorge (Hugo Silva), który po separacji nie doszedł jeszcze do siebie. W wyniku kryzysu stracił pracę, a swoimi radami doprowadził teściów (Verónica Forqué i Óscar Ladoire) do ruiny. Mieszka u byłego szefa (Ernesto Sevilla), któremu też nie powodzi się najlepiej i dla podreperowania domowego budżetu wynajmuje część mieszkania turystom.

Nurii jest żal męża. Nie chce przybić go prośbą o rozwód, dlatego ukrywa przed nim prawdę o sobie. Jednocześnie mówi mu, że jej rodzicom świetnie się teraz powodzi. Myśli, że dzięki temu Jorge się wzmocni i zaakceptuje ostateczne rozstanie, jednak perfekcyjnie przygotowany plan się komplikuje…

Sympatyczna komedia romantyczna. Świetne role drugoplanowe Belén Cuesty (Jak zostać Katalonką; Kiki, el amor se hace) i Veroniki Forqué (Kika, Matador).

  • Reżyseria: David Serrano
  • Scenariusz: Diego San José, David Serrano
  • Obsada: Hugo Silva, Michelle Jenner, Belén Cuesta, Verónica Forqué, Óscar Ladoire

Ten film był wyświetlany podczas 17. Tygodnia Kina Hiszpańskiego.

Loty do Hiszpanii