Film “Bar” (2017)

4430
Gra językowa TOMA Cocina

Film "Bar" (2017) - Pełna zwrotów akcji hiszpańska czarna komedia // Hispanico.plMario Casas, Blanca Suárez, Carmen Machi, Terele Pávez… Taka obsada mówi sama za siebie!

Film “Bar” to nietypowa opowieść o tragedii, która łączy grupę nieznanych sobie osób. Álex de la Iglesia opowiada historię baru “El Palentino”, który znajduje się w madryckiej dzielnicy Malasaña. Ten wybór to nie przypadek. W rzeczywistości reżyser mieszka tuż obok tego baru! Jak sam powiedział podczas Festiwalu Kina Hiszpańskojęzycznego w Maladze – stara się opowiadać wielkie historie umiejscawiając je w bliskim mu otoczeniu.

Film “Bar” – zarys fabuły

Madryt. W zatłoczonym mieście znajduje się niepozorny bar, który staje się wspólnym mianownikiem dla osób, które się w nim akurat znajdują. Dzieli ich wszystko – praca, status społeczny, poglądy. Wszystkich jednak łączy jedno – brak świadomości o śmiertelnym zagrożeniu w obliczu którego wkrótce staną. Bar szybko stanie się pułapką, a główni bohaterowie będą musieli wspólnie zawalczyć o przetrwanie. Jak przystało na czarną komedię – pomogą im w tym kłamstwa i intrygi wymierzone w towarzyszy niedoli.

Pozostałe informacje o filmie

  • Hiszpania 2017, 102’
  • Reżyseria: Álex de la Iglesia
  • Scenariusz: Álex de la Iglesia, Jorge Guerricaechevarría
  • Obsada: Mario Casas, Blanca Suárez, Carmen Machi, Terele Pávez

Film "Bar" (2017) - Pełna zwrotów akcji hiszpańska czarna komedia // Hispanico.pl

Loty do Hiszpanii
 

Ten film był wyświetlany podczas 18. Tygodnia Kina Hiszpańskiego >