Film „Bar” (2017)

Film "Bar" (2017) - Pełna zwrotów akcji hiszpańska czarna komedia // Hispanico.plMario Casas, Blanca Suárez, Carmen Machi, Terele Pávez… Taka obsada mówi sama za siebie!

Film „Bar” to nietypowa opowieść o tragedii, która łączy grupę nieznanych sobie osób. Álex de la Iglesia opowiada historię baru „El Palentino”, który znajduje się w madryckiej dzielnicy Malasaña. Ten wybór to nie przypadek. W rzeczywistości reżyser mieszka tuż obok tego baru! Jak sam powiedział podczas Festiwalu Kina Hiszpańskojęzycznego w Maladze – stara się opowiadać wielkie historie umiejscawiając je w bliskim mu otoczeniu.

Film „Bar” – zarys fabuły

Madryt. W zatłoczonym mieście znajduje się niepozorny bar, który staje się wspólnym mianownikiem dla osób, które się w nim akurat znajdują. Dzieli ich wszystko – praca, status społeczny, poglądy. Wszystkich jednak łączy jedno – brak świadomości o śmiertelnym zagrożeniu w obliczu którego wkrótce staną. Bar szybko stanie się pułapką, a główni bohaterowie będą musieli wspólnie zawalczyć o przetrwanie. Jak przystało na czarną komedię – pomogą im w tym kłamstwa i intrygi wymierzone w towarzyszy niedoli.

Pozostałe informacje o filmie

  • Hiszpania 2017, 102’
  • Reżyseria: Álex de la Iglesia
  • Scenariusz: Álex de la Iglesia, Jorge Guerricaechevarría
  • Obsada: Mario Casas, Blanca Suárez, Carmen Machi, Terele Pávez
Film "Bar" (2017) - Pełna zwrotów akcji hiszpańska czarna komedia // Hispanico.pl
Jessica Alvaro
Jessica Alvaro
Podróże były mi bliskie od zawsze. Pasja. Hobby. Można to różnie nazywać. Dla mnie to powietrze, bez którego nie mogę oddychać. Słońce, bez którego zapominam, co to uśmiech. I życie. Najlepsze z możliwych!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECANE ARTYKUŁY