Strona głównaKino hiszpańskieHiszpańskie filmyFilm "Mam to pod kontrolą" (2019)

Film „Mam to pod kontrolą” (2019)

Ogromny sukces kasowy hiszpańskiego kina 2019, który przyciągnął przed ekrany niemal dwa miliony Hiszpanów. Film Carlosa Therona, twórcy ​„To dla twojego dobra” ​– największego przeboju 18.TKH. Remake włoskiej produkcji ​”Przestanę, kiedy zechcę”​.

Plakat z filmu "Mam to pod kontrolą"
Plakat z filmu „Mam to pod kontrolą”

Pedro (David Verdaguer), Arturo (Ernesto Sevilla) i Eligio (Carlos Santos) zaprzyjaźnili się podczas studiów na uniwersytecie, gdzie dziś są wykładowcami. A raczej byli, bo właśnie dostali wypowiedzenia. Zmęczeni, bez grosza przy duszy główkują, jak wyjść z na prostą. W końcu wpadają na genialny pomysł rozprowadzania wśród imprezującej młodzieży witaminowego preparatu, który wprawia w znakomity nastrój i nie powoduje skutków ubocznych. Specyfik był przedmiotem badań naukowych Pedra. Wydawać by się mogło, że wszystko pójdzie jak po maśle, aż tu nagle zjawia się ekscentryczny Tacho (Ernesto Alterio), król nocnego świata używek…

Informacje o filmie „Mam to pod kontrolą”

  • Produkcja: Hiszpania 2019, 98’
  • Reżyseria: Carlos Therón
  • Scenariusz: Cristóbal Garrido, Adolfo Valor
  • Obsada: David Verdaguer, Ernesto Sevilla, Carlos Santos
  • Tytuł oryginalny: „Lo dejo cuando quiera”
Jessica Alvaro
Jessica Alvaro
Podróże były mi bliskie od zawsze. Pasja. Hobby. Można to różnie nazywać. Dla mnie to powietrze, bez którego nie mogę oddychać. Słońce, bez którego zapominam, co to uśmiech. I życie. Najlepsze z możliwych!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECANE ARTYKUŁY