Strona głównaAtrakcje w HiszpaniiParki rozrywki w HiszpaniiSendaviva - Park atrakcji w regionie Nawarry

Sendaviva – Park atrakcji w regionie Nawarry

Czy region, który słynie ze wspaniałych lasów i pięknych gór, może mieć do zaoferowania coś więcej niż tylko piękne krajobrazy? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule!

Sendaviva to park atrakcji w miejscowości Arguedas w regionie Nawarry. Miejsce szczególnie ciekawe pod tym względem, że łączy w sobie elementy rozrywki, edukacji i wypoczynku.

Tereny Sendaviva są zamieszkane przez ponad 800 zwierząt z łącznie ponad 200 różnych gatunków. Zobaczymy tu więc: wielbłądy, rysie, pawie, gepardy, zebry, białe tygrysy, wydry, surykatki, mnóstwo różnych ptaków i setki innych ssaków, ptaków, gadów i płazów.

W parku organizowane są także pokazy drapieżnych ptaków oraz przedstawienia dla dzieci. Ciekawym miejscem jest też cyrk! Zobaczymy w nim niesamowite pokazy taneczne i akrobatyczne przygotowane przez specjalistów w tych dziedzinach.

Sendaviva może być także z powodzeniem nazywany nie tylko ogrodem zoologicznym, ale także parkiem rozrywki. Najbardziej zachwycone będą dzieci, ponieważ to im dedykowana jest większość atrakcji w parku. Zjeżdżalnie, kolejki, karuzele, tor gokartowy, tyrolka czy rowerki wodne to tylko niektóre z około 30 atrakcji, jakie znajdziesz w tym miejscu.

Park atrakcji Sendaviva – Informacje praktyczne

  • Bilet wstępu do Sendaviva najlepiej kupić z wyprzedzeniem. Unikniesz wówczas stania w długiej kolejce oraz ominie Cię ryzyko, że wszystkie bilety zostały wyprzedane.
  • Godziny otwarcia: od 30 czerwca do 2 września w godz. 11:00-23:00; w pozostałe dni w roku w godz. 11:00-20:00
  • Adres: Crta. Virgen del Yugo s/n, 31513 Arguedas
  • Kup bilety na GetYourGuide

Park atrakcji Sendaviva na mapie

Odkryj region Nawarry

Każdy region Hiszpanii dzieli się na prowincje. Ich nazwy często pokrywają się z nazwami głównych miast wchodzących w ich skład. Wspólnota autonomiczna Nawarry składa się tylko z jednej prowincji. W jej skład wchodzi jednak wiele miejscowości, które mają do zaoferowania rozmaite atrakcje turystyczne. Oto niektóre z nich:

Zobacz także: Fiestas de San Fermin, Bardenas Reales, Szlak czarownic w Nawarze.

Jessica Alvaro
Jessica Alvaro
Podróże były mi bliskie od zawsze. Pasja. Hobby. Można to różnie nazywać. Dla mnie to powietrze, bez którego nie mogę oddychać. Słońce, bez którego zapominam, co to uśmiech. I życie. Najlepsze z możliwych!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECANE ARTYKUŁY