Strona głównaAtrakcje w HiszpaniiParki rozrywki w HiszpaniiWestern Water Park - Park wodny na Majorce

Western Water Park – Park wodny na Majorce

Zastanawiasz się, który Aquapark na Majorce odwiedzić? Najlepiej wszystkie! A zacząć możesz od tego…

Western Water Park to wodny park rozrywki w miejscowości Magaluf na Majorce (17 km od Palma de Mallorca). Jak sugeruje nazwa miejsce to jest utrzymane w klimacie Dzikiego Zachodu. Całość podzielono na trzy części: El Paso, Indian Town i Westernland. Każda z nich posiada charakterystyczną dla siebie scenografię oraz unikalne atrakcje.

Atrakcje w Western Water Park

W Western Park znakomicie odnajdą się dzieci, dla których przygotowano tu kilka stref tematycznych i atrakcji np. Tijuana Twins, Tam Tam Splash czy La Ponderosa. Zjeżdżalnie zróżnicowane są zarówno pod kątem długości, jak i stopnia nachylenia. Dzięki temu nawet kilkuletnie maluchy będą mogły czerpać z pobytu tutaj dużo radości.

Fani nieco bardziej ekstremalnych atrakcji również nie będą zwiedzeni. Adrenalinę na terenie parku podniesie Wam np. zasnuta ciemnością zjeżdżalnia Cola del Diablo (tłum. Ogon Diabła) czy The Beast – najbardziej pionowa zjeżdżalnia w parku. Osoby, które niekoniecznie szukają mocnych wrażeń, mogą z kolei odpocząć w jacuzzi lub podryfować z nurtem Dzikiej Rzeki.

Informacje praktyczne

  • Bilety wstępu do parku wodnego Western Water Park najlepiej kupić z wyprzedzeniem. Unikniesz wówczas stania w długiej kolejce oraz ominie Cię ryzyko, że wszystkie bilety zostały wyprzedane.
  • Godziny otwarcia: (zwykle czynne od maja do końca września lub października) – w maju, czerwcu, wrześniu i październiku od 10:00 do 17:00. W lipcu i sierpniu od 10:00 do 18:00.
  • Adres: Carretera Cala Figuera a Sa Porrasa 2-22, 07182 Magaluf, Majorka
  • Kup Bilety na GetYourGuide

Western Water Park na mapie

Odkryj Baleary

W archipelagu Balearów znajduje się pięć głównych wysp. Odkryj wszystkie atrakcje turystyczne i miejsca warte zobaczenia na każdej z nich:

Poznaj wszystkie archipelagi Hiszpanii: Wyspy Kanaryjskie, Baleary, Wyspy Cies.

Zobacz także: Pogoda na Majorce.

Jessica Alvaro
Jessica Alvaro
Podróże były mi bliskie od zawsze. Pasja. Hobby. Można to różnie nazywać. Dla mnie to powietrze, bez którego nie mogę oddychać. Słońce, bez którego zapominam, co to uśmiech. I życie. Najlepsze z możliwych!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECANE ARTYKUŁY