Strona głównaAtrakcje w HiszpaniiParki rozrywki w HiszpaniiRancho Texas Lanzarote Park - Park wodny i ogród zoologiczny w jednym

Rancho Texas Lanzarote Park – Park wodny i ogród zoologiczny w jednym

Jeśli na wakacjach lubisz łączyć przyjemne z pożytecznym, to powinna zainteresować Cię wizyta w Rancho Texas Lanzarote Park.

To niezwykłe połączenie parku wodnego z ogrodem zoologicznym, w którym granice między człowiekiem i zwierzętami są bardzo niewielkie. W praktyce oznacza to, że możesz na przykład popływać z przyjaznymi uchatkami, pogłaskać niektóre zwierzęta wiejskie, zobaczyć pokaz delfinów, drapieżnych ptaków lub mądralińskich papug, które potrafią nawet jeździć na rowerze! Sporo atrakcji w parku przeznaczonych jest także dla najmłodszych, np. jazda na kucyku czy poszukiwanie złota w indiańskiej wiosce.

CIEKAWOSTKA: Jednym z mieszkańców Rancho Texas Lanzarote Park jest biały tygrys.

Ponieważ Rancho Texas Park jest utrzymany w klimacie Dzikiego Zachodu, w tutejszej restauracji czeka na Ciebie także pokaz manewrowania lasso i strzelania z bicza :). Brzmi niepozornie, ale precyzja z jaką wykonywane są poszczególne sztuczki naprawdę robi wrażenie.

Park wodny Rancho Texas Lanzarote Park

Po tak obfitej dawce wrażeń możesz z kolei udać się do parku wodnego, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą coś dla siebie. Basen, zjeżdżalnie, wodny plac zabaw czy pływanie łódką w kształcie banana to jedne z wielu atrakcji, które czekają na Ciebie w tym miejscu. Rancho Texas Lanzarote Park to idealna propozycja podczas rodzinnych wakacji na Lanzarote.

Informacje praktyczne

Rancho Texas Lanzarote Park na mapie

Odkryj Wyspy Kanaryjskie

W archipelagu Wysp Kanaryjskich znajduje się siedem głównych wysp. Odkryj wszystkie atrakcje turystyczne, sprawdź co warto zwiedzić i wybierz się na odkrywanie Kanarów na własną rękę lub z przewodnikiem:

Poznaj wszystkie archipelagi Hiszpanii: Wyspy Kanaryjskie, Baleary, Wyspy Cies.

Zobacz także: Kuchnia Fuerteventury, El Silbo Gomero, Fiesta los Indianos, Karnawał na Teneryfie, Pogoda na Kanarach, Pogoda na Teneryfie, Pogoda na Fuerteventurze,  Pogoda na Gran Canarii, Pogoda na Lanzarote, Pamiątki z Lanzarote.

Jessica Alvaro
Jessica Alvaro
Podróże były mi bliskie od zawsze. Pasja. Hobby. Można to różnie nazywać. Dla mnie to powietrze, bez którego nie mogę oddychać. Słońce, bez którego zapominam, co to uśmiech. I życie. Najlepsze z możliwych!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECANE ARTYKUŁY