TOP 4 Najlepsze parki wodne na Lanzarote

Idealne miejsca do rodzinnego wypoczynku na Lanzarote...

Wulkany, jaskinie, muzea, zabytki… zwiedzanie wszystkich kluczowych atrakcji na Lanzarote może być wyczerpujące, dlatego czas wziąć głęboki oddech i chwilę odpocząć!

Parki wodne na Lanzarote to doskonały pomysł na relaks oraz rozrywkę dla całej rodziny. Każdy z nich oprócz atrakcji wodnych ma do zaoferowania coś jeszcze, czego nie znajdziesz w innych miejscach na wyspie. A który z nich wybrać? W tym pomoże Ci poniższa lista parków wodnych na Lanzarote.

Rancho Texas Lanzarote Park

To jeden z najciekawszych parków wodnych na Lanzarote. Oprócz basenów, zjeżdżalni i wodnych placów zabaw, na zwiedzających czeka jeszcze drugie – całkiem inne oblicze parku. W Rancho Texas Lanzarote Park znajdziesz też bowiem ogród zoologicznych oraz pokazy różnych zwierząt, takich jak: delfiny, ptaki drapieżne, papugi czy uchatki. Doskonałe miejsce na całodzienną rozrywkę dla dorosłych i dzieci.

Aquapark Costa Teguise

Czy w parku wodnym może znajdować się tor do paintballu? Może. Czy w parku wodnym może znajdować się kino 10D? Może! A to wszystko w towarzystwie ponad 20 atrakcji wodnych, które znajdują się w Aquapark Costa Teguise. Wizyta w tym parku wodnym to gwarancja doskonałej zabawy i to nie tylko podczas rodzinnych wakacji, ale także gdy podróżujecie we dwoje lub w grupie przyjaciół.

Aqualava Waterpark

Aqualava Water Park - Park wodny na Lanzarote
Aqualava Water Park – Park wodny na Lanzarote

Co Ty na to, aby wybrać się do parku, w którym woda jest podgrzewana przez energię geotermalną? Właśnie takie rozwiązanie zastosowano w Aqualava Water Park. Zaletą tego miejsca jest także fakt, że jest to część kompleksu apartamentów Relaxia Lanzasur Club. Dzięki temu, będąc gościem tego hotelu z wszystkich atrakcji Aqualava Waterpark możesz skorzystać za darmo.

Dino Park Waterpark

Znalezienie parku wodnego, który będzie odpowiedni dla całkiem małych dzieci bywa czasem trudne. Ale nie na Lanzarote! Znajdujący się tutaj Dino Park Waterpark swoje atrakcje adresuje przede wszystkim do najmłodszej części odbiorców. Z tego powodu wiele z tutejszych zjeżdżalni i basenów w swoim wystroju posiada pocieszne postacie dinozaurów. Dorośli mogą z kolei odpocząć w strefach relaksu lub wybrać się na jedną z kilku znajdujących się w parku zjezdżalni.

Odkryj Wyspy Kanaryjskie

W archipelagu Wysp Kanaryjskich znajduje się siedem głównych wysp. Odkryj wszystkie atrakcje turystyczne, sprawdź co warto zwiedzić i wybierz się na odkrywanie Kanarów na własną rękę lub z przewodnikiem:

Poznaj wszystkie archipelagi Hiszpanii: Wyspy Kanaryjskie, Baleary, Wyspy Cies.

Zobacz także: Kuchnia Fuerteventury, El Silbo Gomero, Fiesta los Indianos, Karnawał na Teneryfie, Pogoda na Kanarach, Pogoda na Teneryfie, Pogoda na Fuerteventurze,  Pogoda na Gran Canarii, Pogoda na Lanzarote, Pamiątki z Lanzarote.

Jessica Alvaro
Jessica Alvaro
Podróże były mi bliskie od zawsze. Pasja. Hobby. Można to różnie nazywać. Dla mnie to powietrze, bez którego nie mogę oddychać. Słońce, bez którego zapominam, co to uśmiech. I życie. Najlepsze z możliwych!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECANE ARTYKUŁY