Strona głównaAtrakcje w HiszpaniiParki rozrywki w HiszpaniiAquapark Costa Teguise - Park wodny na Lanzarote

Aquapark Costa Teguise – Park wodny na Lanzarote

Lanzarote oprócz zjawiskowych jaskiń i bajecznych wulkanicznych krajobrazów w parku narodowym Timanfaya ma do zaoferowania także sporo atrakcji wodnych. Czas poznać jedną z najciekawszych!

Aquapark Costa Teguise położony jest na wschodnim wybrzeżu Lanzarote w popularnym kurorcie Costa Teguise. To jeden z najbardziej nietypowych parków wodnych na Wyspach Kanaryjskich. To że znajduje się tutaj ponad 20 atrakcji wodnych, zjeżdżalni, basenów i wodnych placów zabaw zapewne nikogo nie dziwi. Zaskoczyć Cię może jednak to, że oprócz wszystkiego tego, z czego słyną parki wodne, w Aquapark Costa Teguise znajdziesz także kino 10D oraz strefę do gry w Paintball!

Kino 10D

Kiedy kino 3D to za mało, czas na 10 wymiarów wrażeń. Właśnie taką atrakcję znajdziecie w Aquapark Costa Teguise. Śnieg, bańki mydlane, wilgotne podmuchy wiatru, lasery, tornado, ruchome fotele! To atrakcja dla całej rodziny, choć wiadomo – największe wrażenie robi przede wszystkim na najmłodszych! 🙂

Paintball w parku wodnym

Druga nietypowa atrakcja w Aquapark Costa Teguise to paintball. Jest ona przeznaczona dla osób powyżej 16. roku życia, a na czym polega chyba każdy wie? Do wyboru mamy kilka klasycznych scenariuszy rozgrywki takich jak bitwa pomiędzy drużynami, walka o przejęcie flagi czy rozgrywka o tytuł najlepszego „żołnierza”. Cały ekwipunek, amunicję, sprzęt i ochraniacze otrzymacie na miejscu. Jedyne, co musicie zrobić to zebrać odpowiednią ekipę do wspólnej zabawy.

Informacje praktyczne

Aquapark Costa Teguise na mapie

Odkryj Wyspy Kanaryjskie

W archipelagu Wysp Kanaryjskich znajduje się siedem głównych wysp. Odkryj wszystkie atrakcje turystyczne, sprawdź co warto zwiedzić i wybierz się na odkrywanie Kanarów na własną rękę lub z przewodnikiem:

Poznaj wszystkie archipelagi Hiszpanii: Wyspy Kanaryjskie, Baleary, Wyspy Cies.

Zobacz także: Kuchnia Fuerteventury, El Silbo Gomero, Fiesta los Indianos, Karnawał na Teneryfie, Pogoda na Kanarach, Pogoda na Teneryfie, Pogoda na Fuerteventurze,  Pogoda na Gran Canarii, Pogoda na Lanzarote, Pamiątki z Lanzarote.

Jessica Alvaro
Jessica Alvaro
Podróże były mi bliskie od zawsze. Pasja. Hobby. Można to różnie nazywać. Dla mnie to powietrze, bez którego nie mogę oddychać. Słońce, bez którego zapominam, co to uśmiech. I życie. Najlepsze z możliwych!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECANE ARTYKUŁY