Strona głównaAtrakcje w HiszpaniiParki rozrywki w HiszpaniiDino Park Waterpark na Lanzarote - Idealny park wodny dla najmłodszych dzieci

Dino Park Waterpark na Lanzarote – Idealny park wodny dla najmłodszych dzieci

Aby korzystać z Dino Park Lanzarote za darmo, zarezerwuj nocleg w hotelu HL Paradise Island...

O tym, że niezaspokojone potrzeby maluchów mogą dać w kość, wiedzą nawet najbardziej cierpliwi rodzice ;). By odpędzić taką ewentualność podczas wakacji, warto mieć plan awaryjny!

Dino Park Waterpark w miejscowości Playa Blanca na Lanzarote to park wodny dedykowany przede wszystkim młodszym dzieciom. Właśnie z tego powodu część basenów wyposażono tu w charakterystyczne postacie dinozaurów, które pobudzają wyobraźnię maluchów i gwarantują znakomitą zabawę.

Oczywiście dorośli także nie będą się tutaj nudzić. Do ich dyspozycji oddano 7 zjeżdżalni, Slow River oraz chilloutowe wyspy, gdzie mogą w spokoju odpocząć. W pełnym relaksie pomocni są też ratownicy i wykwalifikowany personel, który cały czas czuwa nad bezpieczeństwem najmłodszych (i dorosłych również ;)).

WARTO WIEDZIEĆ: Park wodny Dino Park Lanzarote jest częścią kompleksu hotelowego HL Paradise Island. Jeśli zdecydujesz się na nocleg w tym miejscu, będziesz mieć nieograniczony dostęp także do parku wodnego.

Informacje praktyczne o Dino Park Lanzarote

  • Adres: 35580 Playa Blanca, Las Palmas, Hiszpania

Dino Park Lanzarote na mapie

Odkryj Wyspy Kanaryjskie

W archipelagu Wysp Kanaryjskich znajduje się siedem głównych wysp. Odkryj wszystkie atrakcje turystyczne, sprawdź co warto zwiedzić i wybierz się na odkrywanie Kanarów na własną rękę lub z przewodnikiem:

Poznaj wszystkie archipelagi Hiszpanii: Wyspy Kanaryjskie, Baleary, Wyspy Cies.

Zobacz także: Kuchnia Fuerteventury, El Silbo Gomero, Fiesta los Indianos, Karnawał na Teneryfie, Pogoda na Kanarach, Pogoda na Teneryfie, Pogoda na Fuerteventurze,  Pogoda na Gran Canarii, Pogoda na Lanzarote, Pamiątki z Lanzarote.

Jessica Alvaro
Jessica Alvaro
Podróże były mi bliskie od zawsze. Pasja. Hobby. Można to różnie nazywać. Dla mnie to powietrze, bez którego nie mogę oddychać. Słońce, bez którego zapominam, co to uśmiech. I życie. Najlepsze z możliwych!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

POLECANE ARTYKUŁY