“Nie igraj z aniołem” (2008)
5 (100%) 1 vote[s]

“Nie igraj z aniołem” to meksykańska produkcja, która jest remakiem dwóch wenezuelskich telenowel, powstałych w latach 70. i 80. ubiegłego wieku. W rolach głównych wystąpili Maite Perroni oraz William Levy.

Marichuy w wieku 14 lat ucieka z sierocińca i żyje na ulicy. Z pomocą przychodzi Candelaria, która przygarnia ją pod swój dach i traktuje jak córkę. Pewnego dnia dziewczyna wdaje się w awanturę i grozi jej więzienie, do którego chce ją wpakować biologiczny ojciec. Z kłopotów ratuje ją przystojny wdowiec Juan Miguel, który proponuje jej pracę pokojówki u siebie w domu.

Niedługo po tym wydarzeniu młodzi zakochują się w sobie i biorą ślub. Sprawy komplikują się, gdy Marichuy dowiaduje się prawdy o mężu. Postanawia od niego odejść, ale jest w ciąży. Gdy zjawia się w jego posiadłości, okazuje się, że jego pierwsza żona żyje…

Oryginalny tytuł: Cuidado con el angel

Rok produkcji: 2008

Klaudia Kwiatkowska

Powoli odkrywa piękno Hiszpanii i zgłębia tajemnice języka hiszpańskiego. Bez pamięci zakochana w Barcelonie. W przyszłości chciałaby przemierzyć Amerykę Południową, zaś jej największym marzeniem jest zatańczenie ognistej salsy w ramionach gorącego Kubańczyka na Plaza de Armas w Hawanie. Na co dzień prowadzi również bloga: www.kobiecaintuicja.wordpress.com
Klaudia Kwiatkowska

Latest posts by Klaudia Kwiatkowska (see all)

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dominika Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Dominika
Dominika

Juan Miguel nie proponował Marichuy pracę pokojówki tylko miała zamieszkac z nim i jego rodziną jak członek rodziny bo on został jej opiekunem .