Strona głównaIberoamerykaTelenowele latynoskie"Przyjaciółki i rywalki" (2001)

„Przyjaciółki i rywalki” (2001)

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne

„Przyjaciółki i rywalki” to zaraz po „Esmeraldzie” i „Zbuntowanych” kolejna telenowela produkcji meksykańskiej, która cieszyła się w Polsce sporą popularnością.

Serial przedstawia historię czterech dziewczyn: Laury, Jimeny, Ofelii i Nayeli, pochodzących z różnych klas społecznych. Każda z nich jest inna: Laura to wzorowa uczennica, której marzą się studia informatyczne. Sensem życia Ofeili jest z kolei robienie zakupów i imprezowanie, jednak jej życie wywraca się do góry nogami w chwili, w której dowiaduje się, że jest chora. Jimena dla odmiany to rozpieszczona i arogancka dziewczyna z bogatego domu, dla której seks, alkohol i narkotyki to chleb powszedni. Ostatnia z czwórki, Nayela pochodzi z prowincjonalnego miasteczka i marzy jej się kariera w Hollywood.

Mimo różnic miedzy dziewczętami, przyjaciółki trzymają się razem i wspierają na każdym kroku. Czasem ze sobą rywalizują, jednak mniejsze i większe konflikty nie mają większego wpływu na ich przyjaźń.

Oryginalny tytuł: Amigas y rivales

Rok produkcji: 2001

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne
Klaudia Kwiatkowska
Klaudia Kwiatkowska
Powoli odkrywa piękno Hiszpanii i zgłębia tajemnice języka hiszpańskiego. Bez pamięci zakochana w Barcelonie. W przyszłości chciałaby przemierzyć Amerykę Południową, zaś jej największym marzeniem jest zatańczenie ognistej salsy w ramionach gorącego Kubańczyka na Plaza de Armas w Hawanie. Na co dzień prowadzi również bloga: www.kobiecaintuicja.wordpress.com
- Reklama -

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -

REZERWUJ ATRAKCJE

ZOBACZ RÓWNIEŻ

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne