„Zbuntowani” (2004)

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne

Meksykański serial skierowany do młodzieży, który zdobył nagrodę People’s Choice przyznawaną przez amerykańską publiczność.

„Zbuntowani” to remake argentyńskiego serialu „Rebelde Way”. Główne role w meksykańskiej produkcji zagrali: Dulce Maria, Anahi, Alfonso Herrera i Christopher Ukermann.

Bohaterami „Zbuntowanych” są uczniowie Elite Way School, którzy mimo znaczących różnic między sobą, odkrywają wspólną pasję: muzykę. Tworzą zespół o nazwie „Rebelde” (w skrócie „RBD”), który prowadzi działalność mimo licznych przeszkód ze strony władz szkoły i niektórych rodziców. Serial ukazuje młodych ludzi, którzy potrafią walczyć o swoje prawa w imię idei, pasji, łączącej ich przyjaźni, a nawet miłości. Udowadniają, że działając razem, mogą pokonać największe problemy.

Oryginalny tytuł: Rebelde

Rok produkcji: 2004

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne
Klaudia Kwiatkowska
Klaudia Kwiatkowska
Powoli odkrywa piękno Hiszpanii i zgłębia tajemnice języka hiszpańskiego. Bez pamięci zakochana w Barcelonie. W przyszłości chciałaby przemierzyć Amerykę Południową, zaś jej największym marzeniem jest zatańczenie ognistej salsy w ramionach gorącego Kubańczyka na Plaza de Armas w Hawanie. Na co dzień prowadzi również bloga: www.kobiecaintuicja.wordpress.com
- Reklama -

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

- Reklama -

REZERWUJ ATRAKCJE

ZOBACZ RÓWNIEŻ

- Reklama -
Bezpłatne przewodniki turystyczne